Avcı, "Oyunumuzun Karşılığını Alamadık"

Sahasında Eskişehirspor ile golsüz berabere kalan İstanbul Büyükşehir Belediyespor`da, teknik direktör Abdullah Avcı, buldukları önemli gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini söyledi...(Video-haber)

Müsabakayı değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı, Eskişehirspor`un oyun taktiğini bildiklerini ifade ederek, 'Özellikle oyunun ilk yarısında tamamen rakibimizden üstün oynadık, hiç pozisyon vermedik. Maçın 5. dakikasında 2-0 öne geçerdik diye düşünüyorum. Yakaladığımız önemli pozisyonları değerlendiremedik. İkinci yarı oyun dengelendi. Kazanamıyorsan da kaybetmeyeceksin. Bundan önceki iki haftada 4 puan aldık. Oyun anlamında bugün takımım beni daha çok tatmin etti`` diye konuştu.
Avcı, karşılaşma sırasında Eskişehirsporlu futbolcu Ümit Karan ile yaşadığı tartışma ile ilgili bir soru üzerine de şunları kaydetti: ``Ümit Türk futbolunun önemli golcülerinden bir tanesi. Oyunun içinde devamlı itiş-kakış yapan, faul kazanmaya çalışan bir oyuncu. Rakibin teknik direktörü ile konuşmayacak. Spor ahlakı içinde fair-play ruhunda, yanımızdakilere, etrafımızdakilere, altyapımızdakilere oyuncu yetiştirmeye çalışacağız. İnsan yetiştirmeye çalışacağız. Önce insanlık``

 

Eskişehir maçı sonrasında Abdulah Avcı'nın basın açıklaması

a.avci ibbspor-eskişehirspor
Yükleyen ibbspor

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz