Avcı, "Önemli bir fırsatı değerlendiremedik"

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, sahalarında Ankaragücü`ne 2-1 yenildikleri karşılaşmada önemli bir fırsatı değerlendiremediklerini söyledi.

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, maçtan sonra yaptığı açıklamada, karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk dakikalarda 1-0 öne geçtiklerini belirterek, ``Rakibimiz ilk yarıda kalemize iki defa geldi ve iki gol buldu. İkinci yarı tamamen rakip sahada oynandı. Belki çok iyi bir oyun olmadı ama bulduğumuz 3-4 tane gol pozisyonu vardı. Özellikle ikinci yarı başlar başlamaz çok net bir gol pozisyonundan yararlanamadık. Rakip sahada oynayıp, rakibe hiç pozisyon vermeden mağlup olduk`` dedi.
Abdullah Avcı, şanssızlığın arkasına sığınmak istemediklerini vurgulayarak, ``Evimizde oynadığımız ve galip geldiğimizde büyük bir ivme kazanacağımız bir maçtı. Yani her şey bizden yanaydı. Bu maçı kazanmak da kaybetmemek de çok önemliydi. Fakat biz sahamızdaki önemli fırsatı değerlendiremedik ve kaybettik. Bunu bir şekilde deplasmanda telafi edeceğiz`` şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz