Avcı, "Mücadeleden memnunum!"

9 kişi kaldıktan sonra Fenerbahçe`ye 2-0 mağlup olan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun teknik direktörü Abdullah Avcı oyuncularının gösterdiği mücadeleden dolayı memnun olduğunu söyledi.

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı görülen kartlar nedeniyle oyun stratejileri uygulayamadıklarını belirterek, "Oyunu şöyle değerlendirmek lazım. İlk 30 dakikada oyunu kontrol etmek istedik. Bunda da başarılı olduk. Topun bizde kalmasını sağladık. Fenerbahçe`ye top ayağımızdayken kaptırdığımız toplarla tehlikeli oldu ve böyle bir pozisyonda ilk kırmızı kart geldi. Ama 2. yarıya başlarkenki kırmızı kart dengemizi bozdu. Yine oyuncularımızın mücadelesi bizi memnun etti. Lig bizim için bugün başladı diyebilirim. Fenerbahçe de iyi mücadele etti. Onlara da Şampiyonlar Ligi`nde başarılar diliyorum." Dedi.
Avcı, "Bazı değişiklikler yapmak zorundaydık. Kazanmak adına hamle yaparken 9 kişi kalmak Fenerbahçe`yi de rahatlattı. Ben bugün oyuncularımın oynadığı futboldan memnunum. Fenerbahçe`ye bir maç kaybettik, ama olumlu sinyaller de aldık. Önümüzdeki arayı en iyi değerlendirip gelecek maçlara daha iyi hazırlanmak istiyoruz.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz