Avcı, "Ligin yeni yüzlere ihtiyacı var"

Antalya`daki devre arası kamp çalışmalarını tamamlayan turuncu-lacivertli ekibimizin Teknik Direktörü Abdullah Avcı, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtirken, İskender Alın ve Oğuz Sabankay transferleri için "Ligin yeni yüzlere ihtiyacı var" değerle

Turkcell Süper Lig`in ikinci yarı hazırlık çalışmaları çerçevesinde 15 gündür Antalya`da kamp yapan Belediyesporumuz, bu sabah yaptığı idmanla kamp dönemini tamamladı. Antrenmanda futbolcular, önce düz koşu, ardından yarı alanda çift kale maç yaptılar. İdmana, sakatlıkları bulunan İbrahim Akın, Okan Buruk ve Kerim Zengin katılmadı.
Bugün İstanbul`a dönecek olan turuncu-lacivertli ekibimizde futbolculara iki gün izin verilirken, Bursaspor maçı hazırlıklarına 19 Ocak 2009 Pazartesi gününden itibaren Langa Tesisleri`nde devam edilecek.
Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Belediyespor`un ligin ilk yarısında oyun anlamında iyi olmadığını ancak puan anlamında iyi durumda bulunduğunu söyledi. Antalya`da çok güzel bir çalışma ortamı oluştuğunu belirten Avcı, "Kamp çalışmaları çerçevesinde 3 hazırlık maçı yaptık. Bu maçlar, fiziki eksikleri olan oyuncular adına iyi geçti. İlk yarıda pozitif oynamayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, ikinci yarıda daha pozitif oynayan bir takım olacak" dedi.
Ligin ikinci yarısında oynanacak maçların zorlu geçeceğini dile getiren Avcı, oynanacak 18 maçın kolay olmayacağını belirtti.
Devre arasında İskender Alın ve Oğuz Sabankay olmak üzere iki transfer gerçekleştirdiklerini kaydeden Avcı, "Bu oyuncuları, başarılı olacaklarına inandığım için aldık. Her ikisi de benim eski öğrencilerim. Ligin yeni yüzlere ihtiyacı var" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz