Avcı: Lige döndük

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı Beşiktaş karşılaşması sonrası yaptığı değerlendirmede pozitif futbol oynadıklarını söyledi. Bu karşılaşmayı "lige dönüş" olarak değerlendirdiğini belirten Avcı, takımının Beşiktaş karşısında fazla pozisyona girerek belki

Ligin geride kalan 4 haftasında geçen sezonki pozitif futbolu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Abdullah Avcı, "Geride kalan haftalarda sıkıntı yaşayan takımımız, Beşiktaş karşısında fazla pozisyona girerek belki de galibiyeti kaçırmıştır. Pozitif futbol oynadığımız da keyif veriyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum" diye konuştu. Avcı, Nobre`nin attığı, ancak hakem tarafından sayılmayan gol konusunda ise, "Oyun içinde farkedemedik. Televizyonda izlediğimde `Hakem kararıdır verir de vermeyebilir de` diye değerlendiriyorum. Saygı duymak lazım" dedi. Avcı, sakatlanan kaleci Mehmet Ali`nin ise hiçbir şey hatırlamadığını ve hastaneye gittiğini kaydetti.

Öte yandan Başkanımız Göksel Gümüşdağ ligin başından beri oynayamadıkları futbolu Beşiktaş karşısında sergilediklerini belirterek, "Bu çıkışı bekliyordum. Galip de gelebilirdik. İyi top oynadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz