Avcı, "Kaos futbolunda Bursa kazandı!"

Süper Lig`de ikinci yarının ilk maçında Bursaspor karşısında aldığımız mağlubiyeti değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı Ertuğrul Sağlam ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyerek, Bursa Atatürk Stadı`nın bozuk zemininden yakındı. Avcı top

Bursaspor müsabakasını değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı, "Stadın zemini nedeniyle iki tarafın da oyun felsefesine uygun olmayan kaos futbolu oynandı. Topun devamlı havada kaldığı kaos futbolundan, Bursaspor kazançlı çıktı. Oyun her iki tarafa da gidip, gelebilirdi. Bursaspor kazandı, tebrik ediyorum." diye konuştu.
Böyle bir sahada takım performansını değerlendirmenin doğru olmayacağını ifade eden Avcı, "Önümüzdeki hafta Eskişehir`de böyle bir müsabaka olacak. Türk futbolunu biraz daha ileriye götürmek için sahaların bu durumda olmaması gerekiyor" dedi.
Avcı, oyunu provoke eden oyuncu sayısının da her geçen gün azalmasını arzu ettiğini vurgulayarak, "Bu futbolcular nedeniyle Avrupa`da hiçbir şey yapamıyoruz. Biz kendi oyuncumuza söyleyeceğiz, hakemlerimiz de buna müsaade etmeyecek. Oyun başında sarı kart gösterecek veya rakip oyuncular ve kulübenin, benim oyuncumu sahadan attırmak için müdahale etmesine izin vermeyecek" şeklinde konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz