Avcı, "Kampta Eksiklerimizi Gidereceğiz"

Antalya`da kamp çalışmalarını sürdüren turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Abdullah Avcı, ikinci yarı ligin üst sıralarına çıkmayı hedeflediklerini söyledi.

Manavgat`ın Ilıca Beldesi Emirhan Xanthe Otel`de kampa giren İstanbul Büyükşehir Belediyepor, ikinci yarı hazırlıklarına Teknik Direktör Abdullah Avcı nezaretinde başladı. Sezonun ilk yarısını ve ikinci yarı ile ilgili çalışmaları değerlendiren Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, ilk yarıyı ligin orta sırasında bitirdiklerini, ikinci yarı ise ligin üst sıralarına çıkmayı hedeflediklerini söyledi. İlk yarı gereksiz yere puan kaybettiklerini ifade eden Avcı şöyle konuştu: "İlk yarı hem çalışma olarak hem de oyuncu olarak eksiklerimizi gördük. Yaptığımız hataları burada düzeltmeye çalışacağız. Önemli olan ikinci yarıya daha iyi başlamak. Hazırlıklarımıza başladık. Ayın 16`sına kadar buradayız. Bu dönemde üç hazırlık maçı yapacağız. Burada en iyi şekilde hazırlanıp ikinci yarıya daha iyi girmek istiyoruz. Ayın 16`sından sonra maç haftasında kendi sahamızda çalışmalarımızı sürdüreceğiz."
Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Avcı, Kartalspor`dan İskender`i transfer ettiklerine değinerek, "Onun dışında bir transferimiz daha olabilir. Ayrıca İlyas Kahraman, Uğur Işıkal, Yiğitcan Erdoğan, ve Mutlu İlengöz olmak üzere 4 oyuncumuzla yollarımız ayırdık" dedi.
Takım kaptanlarımızdan Efe İnanç da ikinci yarı daha iyi bir futbol sergileyeceklerini belirterek, "İlk devreyi 19 puanla 10. sırada kapattık. Çok iyi oyun sergileyemedik ancak yine de ligi orta sırada bitirdik. Antalya kampını en iyi şekilde değerlendirip İkinci yarıda daha iyi bir oyun çıkartacağız" diye konuştu.
Turuncu-lacivertli ekibimiz 6 Ocak`ta kamptaki ilk hazırlık maçını Mardan 2 Stadı`nda saat 13.30`da Gaziantepspor ile Bilyoner Cup Turnuvası adı altında yapacak..
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz