Avcı: "Kamp Verimli Geçti"

Kızılcahamam`da yapılan 15 günlük 1. etap kamp çalışmasını değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı, kampın kondisyon, eksikleri görme ve takımın uyumu açısından verimli geçtiğini söyledi.

Kızılcahamam Kampını değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı, yaptığı açıklamada, 1. etabın ardından takıma verilen iznin sona erdiğini ve 19 Temmuz Perşembe gününden itibaren çalışmalara İstanbul`da devam edeceklerini ifade ederek, ``Kızılcahamam`da kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptık. Takımın uyumu için çok faydalı oldu. Yeni transferlerimizi de bu uyum sürecine dahil ettik. Orada yaptığımız iki hazırlık maçıyla takımdaki eksikliklerimizi de tespit ettik. Bizim için verimli bir kamp oldu`` dedi. Avcı, ikinci dönem kamp çalışmaları için 23 Temmuz`da Kocaeli Kartepe`ye gideceklerini ve çalışmalarını 30 Temmuz`a kadar burada sürdüreceklerini dile getirdi.
``Lige Fenerbahçe Maçıyla Başlamak iyi``
Yeni transferlerine takıma büyük katkı sağlayacağına dikkat çeken ve transferlerin kendi isteği doğrultusunda gerçekleştiğini ve bu takviyeleri olumlu bulduğunu ifade eden teknik direktörümüz Abdullah Avcı, ``Takımda eksik gördüğümüz bölgeleri tamamladık. Yeni transferlerimizin yaş ortalaması 23 civarında. Çok genç ve istekli oyuncular. Takıma büyük katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kaleci ve stoper ihtiyacımız var`` diye konuştu. Avcı ayrıca, Turkcell Süper Lig`de 2007-2008 sezonuna Fenerbahçe maçı ile başlamalarının iyi olacağını dile getirerek, ``Fenerbahçe ile sahamızda karşılaşacağız. Atatürk Olimpiyat Stadı`ndaki karşılaşmaya Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterecek. Biz çıkıp oyunumuzu en iyi şekilde oynayacağız. İyi bir başlangıç olacak diye düşünüyorum`` dedi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz