Avcı:  İyi mücadele ettik, kazandık

Turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Abdullah Avcı, Fenerbahçe karşısında ortaya koydukları mücadeleci futbol karşılığını galibiyetle aldıklarını söyledi.

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, iyi mücadele ettiklerini ve kazandıklarını söyledi. Avcı, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, ilk yarıda rakiplerine pozisyon vermediklerini belirterek, ''Ancak biz de fazla pozisyona girmedik. İkinci yarıda 20-25 dakika Fenerbahçe'nin yükselttiği tempoya cevap veremedik. Top kayıpları yaptık ve yanlış eşleşmeden gol yedik. Ondan sonra oyunu dengeledik. Belki 1-2 kere gittik ama bir gol attık ve kazandık. Takımın mücadelesi ve coşkusu beni mutlu etti'' diye konuştu.

Avcı, Fenerbahçe'yi 3. kez Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yenmeleriyle ilgili bir soru üzerine, ''Fenerbahçe ile 6 kez karşılaştık, 3'ünü  burada kazandık, 1 beraberliğimiz, 2 yenilgimiz var. Burada kazanmamızın  özel bir nedeni yok. Oyun oynamaya çalışıyoruz'' dedi.

Takımımızın 2 golünü  de atan İskender Alın ise kazandıkları  için mutlu olduğunu söyledi.

İskender, ilk yarıda iyi mücadele ettiklerini ve öne geçtiklerini ifade ederek, ''Ondan sonra geri çekilince golü yedik. Ancak hızlı hücumlarda golü bulduk ve kazandık'' dedi.

Kaynak:ibbspor.com

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz