Avcı: “İki kulvarda yarışmak zor oldu”

Manisaspor maçını değerlendiren teknik direktörümüz Abdullah Avcı, iyi oynamalarına rağmen forvet oyuncularının yanlış tercihleri nedeniyle berabere kaldıklarını söyledi.

 

Teknik direktörümüz Abdullah Avcı, sezonun son maçı olan Manisaspor müsabakasının ardından düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, güzel ve fair play içinde bir maç olduğunu kaydederek, ''Forvet oyuncularının son maç egoları, yanlış paslar, yanlış tercihlerle berabere kaldık'' dedi. Bu sezon iki kulvarda yarıştıklarını hatırlatan Avcı, ''İki kulvarda yarışmak zor oldu. Gelecek sezon iki kulvarda da yarışabilmek için takviyeler yapacağız. Türkiye Kupası'nda final oynayıp, herkesin desteğini aldığımız bir sonu yaşadık. Camia ve oyuncularla gurur duyuyorum'' diye konuştu.
Avcı, takımdan ayrılan kişiliği, karakteri ve oyunculuğuyla kendilerine katkılarda bulunan Tum'a teşekkür ederken, takımda kiralık olan oyuncular Ergün, Abdülkadir, Gökhan Ünal ve Holosko'nun da takımlarına döneceğini söyledi.Takım kaptanımız Ekrem Eşkioğlu ise maça iyi başladıklarını ancak final paslarında zaman zaman hatalar yaptıklarını ve her iki takımın da birer puan aldığını kaydetti.

 Oyuncularımızdan Can Arat da, ligi istedikleri konumda bitiremediklerini ancak kupada final oynadıklarını belirterek, güzel bir sezon geçirdiklerini ifade etti.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz