Avcı, “Herkese adaletli davrandık”

Lider Bursaspor'u deviren turuncu-lacivertli ekibimizin Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ''Biz bu sene bütün büyük takımlardan puan alarak, herkese adaletli davrandık” dedi.

 

 dedi. Diğer takımların Bursaspor maçında kendilerini desteklemesiyle ilgilenmediklerini vurgulayan Abdullah Avcı, ''Biz bu sene bütün büyük takımlardan puan alarak, herkese adaletli davrandık. İnsanları, insanların önüne atmasınlar. Bizim de bir duruşumuz var. Biz de insanız, zaman zaman tepki gösteriyoruz. Ben bugün buradayım, yarın başka bir yerdeyim. Yöneticilerin kendilerini yenilemesi lazım. Çok yanlış demeçler veriyorlar'' diye konuştu.
Avcı, hafta içinde şike soruşturmasıyla ilgili yaşadıkları olumsuzlukları konuşmak istemediğini de belirterek, ''Biz kendimize ne kadar güveniyorsak, arkadaşlarımıza da o kadar güveniyoruz'' dedi.
Ekrem Ekşioğlu da iyi mücadele ederek galip geldiklerini ifade ederek, ''Bu galibiyeti antrenörümüz Arif Erdem ile Kenan Hasagiç ve Taner Gülleri arkadaşlarımıza armağan ediyoruz'' dedi. Takım kaptanımızEfe İnanç, Bursaspor galibiyetini değerlendirdi, 3 puanı kimlere hediye ettiğini dile getirdi:Hasan Ali ise  ilk 11'de forma bulmasını ve maçı şöyle değerlendirdi.Etiketler

    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz