Avcı, 'Gidişattan son derece memnunum'

Manisaspor'u mağlup eden turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Abdullah Avcı, “4. haftada 10 puan almak, gelişimizin 5. senesinde önemli. Haftaya Fenerbahçe ile liderlik müsabakasına çıkacağız. Gidişattan son derece memnunum” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise iki takımın da 11 kişi olduğu bölümde hücum bölgesine kadar doğru işler yaptıklarını ancak final paslarındaki hatalar sonucunda istedikleri pozisyonları bulamadıklarını söyledi. Daha sonra golü bulduklarını ve rakibin 10 kişi kaldığını hatırlatan Avcı, şunları kaydetti:  ''Devre arasında futbolcularıma Manisaspor'un daha önce 2 kez 10 kişi bu işi başardığını söyledim. Manisaspor'u da tebrik ediyorum. Bugün sahada futbol oynamaya çalışan 2 ekip vardı. 65-70'e kadar gidip, boş döndüğümüz bölümde rakibin direncini artırdık. Oyun kaos futboluna döndü. Belki fazla pozisyon vermedik ama oyun bizim ceza yayı üzerinde oynandı. 4. haftada 10 puan almak, gelişimizin 5. senemizde önemli. Gelecek hafta Fenerbahçe ile liderlik müsabakasına çıkacağız. Oyunun son bölümü bizi tatmin etmese de, gidişattan son derece memnunum.''

Kalecimiz Oğuzhan ise Manisaspor'un kalitesini bilerek buraya geldiklerini, müsabakayı, öne geçtikten sonra galip tamamlamayı bildiklerini söyledi.

Doka da Manisa'dan galibiyetle döndükleri için mutlu olduklarına değinerek, ''Bu maçtan sonra iyi dinlenip, gelecek haftaki önemli maçımıza hazırlanacağız'' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz