Avcı, "Bu yenilgiden ders çıkartacağız"

Haftayı mağlubiyetle kapatan turuncu-lacivertli ekibimizin Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kardemir Karabükspor yenilgisinden ders çıkartacaklarını belirtti.

 Rakibin maça baskılı başladığını ifade eden teknik direktörümüz Abdullah Avcı, şunları kaydetti: ''Zor bir oyun olacağını futbolcularımla maç öncesi konuşmuştuk. Rakibin hırslı ve istekli bir şekilde mücadele edeceğini biliyorduk. Oyuna kötü başlamadık fakat bulduğumuz pozisyonları da değerlendiremedik. Bu nedenle de rakibin direnci arttı. Kardemir Karabükspor çıkış arıyordu, bu nedenle de zor bir maç oldu. Kaybedecekleri bir şey yoktu. Bu yenilgiden ders çıkartacağız. Rakibimizi tebrik ediyoruz.'' 

Takım kaptanlarımızdan Efe İnanç, rakibin baskılı oynayacağını bildiklerini belirterek, yakaladıkları gol pozisyonlarını değerlendiremedikleri söyledi. Efe, pozisyonların değerlendirilememesinin rakiplerinin direncini artırdığını ifade etti. Ekrem ise bu tür maçları kaybedilmemesi gerektiğini anlatarak, ilk dakikalarda sakin oynayan ve top yapan taraf olduklarını söyledi. Ekrem,  ilk gole hemen cevap veremedikleri için oyundan koptuklarını vurguladı. 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz