Avcı, "Bir puan bizim için iyi bir sonuç"

Vestel Manisa beraberliğini değerlendiren Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, "Bir puan bizim için iyi bir sonuç. Oyuncularımı kutluyorum. Bu maç bizim ileriye daha olumlu bakmamızı sağladı" dedi.

Karşılaşma sonrası düzenlediği basın toplantısında konuşan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, rakipten daha çok gol pozisyonu ürettiklerini belirterek, "Bir puan bizim için iyi bir sonuç. Oyuncularımı kutluyorum. Bu maç bizim ileriye daha olumlu bakmamızı sağladı. Rakibe göre daha atak oynadık. Daha çok gol pozisyonuna giren taraf biz olduk. Galip de gelebilirdik. İnşallah önümüzdeki Konya maçında bunu gerçekleştiririz" dedi.
Takımımıza 1 puanı getiren gole imza atan golcümüz Necati Ateş de maçtan iki gün önce mikrobik bir rahatsızlık yaşadığını ifade ederek, "Yine de bu maça gelip oynamak istedim. Takım arkadaşlarımı yalnız bırakmak istemedim. Deplasmanda aldığımız bir puan bizim için çok önemli ama galibiyeti kaçırdığımız için üzülüyorum. Önümüzdeki hafta Konyaspor ile oynayacağımız maçta inşallah üç puanı alırız. Maç sonrasında biraz kendimi kötü hissettim. 112 Hızır Acil ekibine giderek EKG kontrolü yaptırdım. Durumum iyi" diye konuştu
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz