Avcı, Bir ilki daha gerçekleştirdik !

Şampiyonluğun güçlü adaylarından Trabzonspor'u evinde deviren turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Abdullah Avcı, “Sezona iyi bir başlangıç yaptık. Galatasaray'ın ardından Trabzonspor karşısında da ilk kez galip geldik.” dedi.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Trabzonspor galibiyetini değerlendirdi. Avcı, 'Bir ilki daha gerçekleştirdik. Trabzonspor'u yenemiyorduk. Sezona iyi başladık. İyi bir futbol takımıyız. Trabzonspor'u tebrik etmek istiyorum. Türk futbolunun sıkıntı yaşadığı süreçte Türk futbolunun Avrupa'da var olduğu gösterdiler. Tebrik ediyorum. Oyunu sertleştirmiyor, kimse için çalışmıyor, kimseyi kandırmıyoruz. Ligin ateşi yükseldikçe sıkıntılar sataşmalar başlıyor. Kimse rakibi, rakibin futbolcusunu eleştirmesin. Oyun dengedeydi. 55'ten sonra baskı yedik, basit top kayıpları yaptık. Gol çok doğru bir dakikada geldi. Oyun mücadele açısından tatmin etti. Hedef takım olduk işimiz zorlaştı.' dedi.

Avcı golü atan ve asisti yapan oyuncularımız hakkında ise, 'Webo kariyerli bir oyuncu. 8 sene İspanya'da oynadı. Kamerun Milli Takımı'nda oynadı. 1 senedir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. İyi başladı iyi gidiyor. Bizim için sevindirici. Yıllık 750 bin alıyor, bonservisi de o civarda. Kamerun'da Eto'dan sonra en çok gol atan oyuncu. Parasını 2 maçta çıkarmış gibi gözüküyor. Doka da, 2 senedir takip ettiğimiz futbolcuydu. Özel bir oyuncu. Türk futboluna yeni yüz kazandırmaya devam edeceğiz. Trabzonspor'a Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diliyorum. Oyuncularımı yaptıkları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.' diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz