Avcı, “Beraberlik maçın hakkıydı”

Bursaspor ile oynadığımız müsabakayı değerlendiren Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Lider karşısında aldıkları 0-0'lık beraberliğin, maçın hakkı olduğunu ifade etti..

 

Futbolcumuz Samuel Holmen, Bursaspor ile yaptıkları mücadelede 0-0 beraberliğin iki taraf için de hak edilen bir sonuç olduğunu kaydetti.  Holmen maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, çok sıkı bir maç olduğunu, iki ekibin de çok iyi mücadele ettiğini, iki tarafın da kazanabileceği bir karşılaşma olduğunu belirterek, ''Beraberlik hak edilen bir sonuçtu'' dedi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un, Bursaspor'a ligde en son mağlubiyeti tattıran takım olduğunun ifade edilmesi üzerine Holmen, ''İki takım da çok benzer, oyuncu yapılarımız benziyor, yapmak istediklerimiz benziyor. İki takım da oyunu iyi kontrol edip kontratağa çıkmayı seviyor. Belki çok benzer takımlar olmamızdan dolayı sonuçlar yakın geçiyor'' şeklinde konuştu. Şampiyonluk kovalayan, Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor ile maçlar yaptıkları hatırlatılarak, hangi ekibin şampiyonluğa daha yakın olduğu sorulan Holmen, Bursaspor'un daha takım görüntüsü verdiğini ifade ederek ''Bursaspor birleşmiş, tek bir parça takım olarak görünüyor. Beşiktaş ve Galatasaray daha çok yıldız oyuncularına bağlı takımlar olarak görünüyor. Sıkı bir yarış olacak ama daha çok erken'' ifadelerini kullandı.
Serhat Akyüz de, 'İki takım da oyunu kontrol ederek oynamak istedi. Bursaspor'un Şampiyonlar Ligi maçından yorgun döndüğü için kontrataklarla çıkacağını biliyorduk. Oyunu genelde elimizde tuttuk' şeklinde değerlendirme yaptı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz