Avcı, "Alınan 3 Puan Önemli"

Turkcell Süper Lig`in 7. haftasında Sivasspor karşısında alınan galibiyeti değerlendiren Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, Sivasspor karşısında alınan 3 puanın memnuniyet verici olduğunu, ancak takımının oyununun tatmin edici olmadığını söyledi.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, 60-70 dakika doğru dürüst pozisyon bulamadıklarını belirterek, ``Kendi takımım adına konuşursam beni tatmin etmeyen bir oyun vardı. Rakip bizden daha fazla istedi. 70. dakikadan sonra yaptığımız değişikliklerle pozisyonlar bulmaya başladık. 92 ve 94. dakikalardaki pozisyonlarda gol atmasını bildik`` diye konuştu.
Galip gelmesini bildiklerini kaydeden Avcı, ``Böyle önemli bir rakibe karşı galip gelmek önemli. Her takıma karşı aynı ciddiyeti sürdürmeliyiz. Oyun tatmin edici değil, ama 3 puan memnuniyet verici`` şeklinde konuştu.
Avcı, sakatlıkları bulunan futbolcular, Taner`in, Hasagiç`in ve Barbosa`nın, milli maçlar nedeniyle lige verilecek aranın ardından, aralarına katılmalarını beklediklerini sözlerine ekledi.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz