Arslan, “Şampiyonluğa olan inancımız tam”

PTT 1. Lig'in 22. haftasında sahasında lider Ankaraspor ile berabere kalan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Cihat Arslan, “Son saniyede kazandığımız penaltıyla liderlik için büyük bir fırsat gelmişti ama olmadı. Bu ligin üstünde olduğumuz ve şampiyon olacağımıza inancım arttı.” dedi.

 Teknik direktörümüz Cihat Arslan, son saniyede kazandıkları penaltıyla liderlik için büyük bir fırsat yakaladıklarını ancak Doka'nın değerlendirememesi nedeniyle maçı kazanamadıklarını söyledi. Arslan, yaptığı açıklamada, iki ekip arasında genel olarak keyifli bir mücadele oynandığını belirterek, 'İki ekip de bulundukları yeri hak eden bir mücadele ortaya koydu. Biz daha çok ön plana çıktık. Kalitemizin Ankaraspor'a oranla çok daha iyi olduğu görüldü. Mücadeleden dolayı takımımı tebrik ediyorum' dedi.

Rakibe karşı ortaya koydukları oyun üstünlüğünden memnun olduğunu kaydeden Cihat Arslan, 'Son saniyede kazandığımı penaltıyla liderlik için büyük bir fırsat geldi ama olmadı. Bu ligin üstünde olduğumuz ve şampiyon olacağımız inancı arttı. Haftalar içinde lider olmaktan çok sezon sonu şampiyonluğa ulaşmak önemli' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz