Arslan, "Sahada kaliteli bir futbol vardı"

PTT 1. Lig'in 14. haftasında Denizlispor ile berabere kalarak haftayı 1 puanla kapatan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Cihat Arslan, “Sahada kaliteli bir futbol vardı. Yakaladığımız net fırsatları değerlendirebilseydik üç puanla dönebilirdik. Alınan puan da önemli" dedi.

 Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında alınan beraberliği değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan stadın zeminiyle, oyun mücadelesiyle, taraftarların güzel bir maç seyrettiğini söyledi. Her şeyiyle güzel bir atmosfere sahadaki kaliteli futbolun da eklendiğini dile getiren Arslan, şunları kaydetti:

'İlk 35 dakikada çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Maçı tamamen kontrolümüz altında tuttuk. Attığımız golün ardından birkaç tane çok net gol pozisyonundan yararlanamadık. Daha sonra uzaktan çekilen şuttan gol oldu. Oyun berabere iken maç daha sonraki dakikalarda mücadeleye döndü. Bu mücadelede iki takım da ayakta kaldı, belki bu akşama bir tek hakem ayak uyduramadı. Denizlispor'u tebrik ediyorum. Bizden 1 puan almaları onları çok mutlu etti. Biz üç puan alıp çok sevinebilirdik ama en azından üzgün dönmüyoruz.'

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz