Arslan: Sabırlı oynadık ve kazandık !

Teknik direktörümüz Cihat Arslan, Orduspor galibiyeti sonrası yaptığı değerlendirmede, zor bir deplasmandan 3 puan çıkardıkları için mutlu olduklarını söyledi. Arslan, “Sabırlı oyunumuzun karşılığını aldık” dedi.

Orduspor galibiyetini değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan, galip geldikleri için mutlu olduklarını belirtirken, 'Maç iki takım açısında da zordu. Ordusporberaber oynamayı seven, oyun karakteri olan bir takımdı. Biz de kalitesi yüksek ama iki hafta üst üste sarsıntı yaşamış bir takımdık. Zor bir karşılaşmaydı ama sabırlı oynadık. Sabırlı oyunun karşılığında bulduğumuz birçok pozisyon ve Mustafa'nın çok güzel bir golü var. Golden sonra da sabırlı oyunumuzu devam ettirmeye çalıştık. Orduspor da beraberlik golü içinriske girdi. Onlarda pozisyonlar buldu. Oyunun son bölümlerinde oyun doldur boşalta döndü ama doğru çıkışlar yaptık. O çıkışlarda finalleri yapabilseydik 2-0'ı bulup daha da rahatlayabilirdik. Yukarıya yarışan iki takımdı. O yüzden üç puan çok önemliydi. Kazandığımız için çok mutluyum' şeklinde konuştu.

Turuncu-lacivertli ekibimize 3 puanı getiren golü atan Mustafa Sarp, 'Buradan aldığımız üç puan bizim için tekrar yarışa ortak olmak ve yukarıya çıkmak adına çok önemliydi. Aldığımız için çok mutluyuz. Çıkışımız inşallah devam eder' dedi. Fevzi Özkan ise, 'Kazandığımız için mutluyuz inşallah önümüzdeki haftada galip gelip, liderliğe adım atmak istiyoruz' diye konuştu.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz