Arslan: “Oyunumuzun hakkı 3 puandı”

Mersin İdmanyurdu maçı sonrası değerlendirmelerde bulunan teknik direktörümüz Cihat Arslan, ortaya koydukları futbol ile şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını gösterdiklerini belirtti.

 Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında maçı değerlendiren Arslan, ortaya koydukları futbolun hakkının 3 puan olduğunu ancak 1 puanla yetinmek durumunda kaldıklarını söyledi. Zorlu bir rakiple karşılaştıklarını ifade eden Arslan, 'İki takımı da kutluyorum. Çok üst düzey bir mücadele oldu. Çok iyi oynadık, çok gol kaçırdık. Biz burada 2 puan kaybettik. Mersin'e gelirken 1 puanı iyi olarak değerlendirebilirdik ancak ortaya koyduğumuz futbolun hakkı kesinlikle 3 puandı. Şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu bugünkü futbolumuzla bir kez daha gösterdik. Oyuncularımı kutluyorum' diye konuştu.

Gelecek hafta kendi sahalarında Orduspor ile zorlu bir maça çıkacaklarını belirten Arslan, 'En kısa zamanda bu maçın hazırlıklarına başlayacağız. Kısa sürede bu maça hazır olacağız ve 3 puan için oynayacağız' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz