Arslan, “Önemli bir maçı kayıpsız geçtik”

PTT 1. Lig'in 28. haftasında aldığımız Manisaspor galibiyetini değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan, zirve yolunda önemli bir maçı geride bıraktıklarını dile getirdi.

 Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Cihat Arslan, çok önemli bir karşılaşmayı geride bıraktıklarını vurgulayarak, 'Manisaspor ilk iki şansını devam ettirdi. Maç fazlasıyla lider olma şansımız vardı. İki takımında önemli atakları olan güzel bir maç seyrettik. Sahadaki iki takımında kalitesi iyiydi. İzleyiciler açısından heyecanlı bir maçtı ama kenarda duran hocalar için aynı şeyi söyleyemiyorum. Sonuçta 3 tane gol yedik. İlk yarıda yediğimiz 2 gol bizim takımın kalitesine yakışmadı. Takımımız bu maçta büyük bir karakter gösterdi. İyi bir mücadeleyle ayağa kalkmaya çalıştık. Bu da bize galibiyet getirdi. Önemli silahlarımız var. Baştan ya da sonradan oynatarak futbolcularımızı değerlendiriyoruz. Takıma sonradan giren oyuncuların katkısı fazla olduğu zaman da skoru değiştirebilecek futbolcularımız oluyor. Çok önemli bir haftayı geride bıraktık. Çok mutluyum. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Manisaspor'da çok değerli bir takım. İyi organize olup, senelerdir belirli bir düzende olan takım. Manisaspor'u kutluyorum' diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolculardan Ömer Can ve Murat Akın, maça kötü başlayıp iyi bitirdiklerini belirterek, haftaya oynanacak Maraşspor maçını kazanıp bir üst lige çıkmak için yollarına devam etmek istediklerini söylediler.

 

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz