Arslan, “Önemli bir 3 puan aldık”

Adanaspor galibiyetini değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan, “ilk yarısını istediğimiz gibi oynayamadığımız ve yenik kapattığımız müsabakanın ikinci yarısında, gerçek kimliğimizi sahaya yansıtarak bizim çok önemli olan bir 3 puanı aldık” dedi.

 Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında galibiyeti değerlendiren teknik direktörümüz Cihat Arslan, 'Rüzgara karşı ve kötü bir zeminde oynadığımız maçın ilkyarısı beklentilerden uzak bir görüntü sergiledik. Rakibimiz basit bir golle öne geçti. Devre arasında konuştuğumuzda bir golün bize galibiyeti getireceğini konuştuk. Nitekim de yaptığımız değişikliklerin ardından aradığımız golü ve golleri bularak 3 puana ulaştık.'  dedi. Yedek kulübesinin kalitesinin kalan maçlarda daha büyük önem taşıyacağını bu maçta gördüklerine dikkat çeken Arslan, 'Mesafe kısaldıkça zorlu maçlar oynayacağız. Bugün de onlardan birini oyandık ve kalitemizle kazanmasını bildik. Adanaspor'u ve oyuncularımı kutluyorum' diyerek sözlerini tamamladı.

2 gole imza atan oyuncumuz İbrahim Yılmaz ve yeni transferimiz Murat Akın ise 'Kazanmamız gereken bir maçtı ve zorlu geçmesine rağmen istediğimizi aldık. Şampiyonluk yolundaki iddiamızı ortaya koyduk' diye konuştular.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz