Arslan: "Her maça kazanmak için çıkıyoruz"

PTT 1. Lig'de 1461 Trabzonspor'u konuk edecek olan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Cihat Arslan, "Ligin gidişatına etki etmeme adına sahaya kendi mücadelemizi koyarak kalan iki maçımızı da kazanmak için oynayacağız" dedi.

1461 Trabzonspor'u konuk edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuzun Teknik Direktörü Cihat Arslan, 1461 Trabzon'un ligde kritik bir durumda olduğuna vurgu yaparak, ligin gidişatına etki etmeme adına kendi mücadelelerini ortaya koyacaklarını söyledi. Arslan, 9 olan galibiyet serisini 10 maça çıkarmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti: 'Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Rakibimizin ligde bulunduğu durum çok kritik. Onlar da kazanmak için oynayacaktır. Biz de kendi mücadelemizi ortaya koyacağız. Sahamızda şampiyonluğu kutlayacağımız bir maç. Onun için galip gelmek istiyoruz. Şartlar ne olursa olsun lige etki etme gibi bir durumumuz olamaz. Biz sahaya kazanmak için çıkar ve onun için oynarız.' İstanbullu futbolseverleri şampiyonluğu kutlayacakları 1461 Trabzon maçına davet eden Cihat Arslan, 'Boz Baykuşlar başta olmak üzere herkesi bu mutlu günümüze davet ediyoruz. Gelenler hem güzel bir maç izlemiş olur hem de bizi onurlandırırlar' diye konuştu.

Yarınki mücadelede sakatlıkları bulunan oyuncular nedeniyle zorunlu olarak rotasyona gitmeleri gerektiğini anlatan lacivert-turunculu takımın teknik direktörü, sözlerini şöyle tamamladı: 'Zorunlu olarak bir rotasyona gitme durumundayız. Sezon boyunca az süre alan oyunculara şans vereceğiz. Edin Visca'ya şampiyon olduğumuzda milli takım için izin vereceğimi söylemiştim. Doka'nın serçe parmağında kırık vardı ve şampiyonluğa giderken, iğnelerle oynadı. Kendisi küçük bir operasyon geçirdi. Bunun için yarın oynayamayacak. Mehmet Batdal da ayak tırnağından bir operasyon geçirdiği için şampiyonluktan sonra kulübe bile gelemedi. Şu an için 3 oyuncumuz yok. Bangura'nın da ufak bir sakatlığı var. Oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde belli olacak.'
 
 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz