Arslan, “Ayağa kalkmayı bildik”

Karşıyaka'yı 4-2 mağlup ederek, haftayı 3 puanla kapatan turuncu-lacivertli ekibimizin teknik direktörü Cihat Arslan, “Çok iyi oynamadık ama öne geçtik. Karşıyaka 2 duran toptan gol buldu. Sonrasında ayağa kalkmayı bildik.” dedi.

 Maçın ardından yapılan basın toplantısında konuşan teknik direktörümüz Cihat Arslan, Karşıyaka müsabakasının duygusal anlamda yıpratan bir maç olduğunu ifade ederek, 'Maç öncesi ve sonrası kazanınca güzel şeyler oluyor. Benim için anlamlı bir maç oldu. Profesyonel futbolcu hayatıma Karşıyaka'da başladım. Duygusal anlamda yıpratan bir maç oldu. Çok iyi oynamadık ama öne geçtik. Karşıyaka 2 duran toptan gol buldu. Ayağa kalkmayı bildik. Kaliteli bir takım olduğumuzu biliyoruz. En ufak bir şüphemiz yok. Ligin en iyi takımlarından biriyiz. Karşıyaka'yı güzel bir oyun ortaya koydukları için tebrik ediyoruz. Güzel ve moralli bir bayram bizleri bekliyor' diye konuştu.

Maçı hak ederek kazandıklarını vurgulayan ilk golün sahibi Can Arat, 'Bundan sonraki maçlarda aynı performans ve oyunla devam etmeliyiz. Karşıyaka'ya başarılar diliyoruz' şeklinde konuştu.

Takımımızın 3. Golüne imza atan Futbolcumuz Mahmut Tekdemir ise, milli maç arasını iyi değerlendireceklerini ifade ederek, 'Geçen hafta kazandığımız Ordu maçının anlam kazanması için bu maçı almamız gerekiyordu. 2. yarı baskıyı kurduk ve farklı kazandık. Milli maç arasını iyi değerlendireceğiz' dedi.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz