ANTALYA MAÇINI VEDAT TAN YÖNETECEK

Ikinci Lig A Kategorisi'nin ikinci yarisina maglubiyetlerle baslayan ve pazar günü deplasmanda Antalyaspor'la karsilasacak olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz bu maçi kazanarak 3 puanla tanisip yeniden çikisa geçmeyi hedefliyor.

İkinci Lig A Kategorisi'nin ikinci yarısına mağlubiyetlerle başlayan ve pazar günü deplasmanda Antalyaspor'la karşılaşacak olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz bu maçı kazanarak 3 puanla tanışıp yeniden çıkışa geçmeyi hedefliyor.
Antalya Atatürk Stadı'nda saat 13.30'da başlayacak ve iki takım açısından da büyük önem taşıyan müsabakayı Adana Bölgesi A Klasmanı hakemlerinden Vedat Tan yönetecek. Tan'ın yardımcılıklarını ise Hilmi Erman Ercan ve Altan Erden yapacak.
İkinci yarıya şanssız mağlubiyetlerle başladıklarını belirten teknik direktörümüz Uğur Tütüneker, "Antalyaspor maçını kazanarak yaşamış olduğumuz puan kayıplarını telafi ederek yeniden zirve yarışına ortak olmak istiyoruz. Rakibimiz devre arasında Süper Lig deneyimi olan futbolcularla kadrosunu güçlendirdi. Bunun bilincindeyiz. Ancak onlardan çekinmiyoruz”" diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz