Ankara`dan Gol Sesi Çıkmadı...

Türk Telekom Lig A`da lider Gençlerbirliği Oftaş`a konuk olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz rakibine oranla üstün bir futbol ortaya koyduğu maçtan 1 puanla ayrılarak 47 puana ulaştı ve genel averajla 3. sıraya geriledi: 0-0.

Cebeci İnönü Stadı`nda oynanan ve her iki takım açısından kritik önem taşıyan maçta lider Gençlerbirliği Oftaş`a konuk olan Belediyesporumuz güçlü rakibiyle golsüz berabere kaldı: 0-0. Süper Lig`i hedefleyen iki takımın karşı karşıya geldiği maçta üstün olan ve daha fazla pozisyon üreten taraf olan Turuncu-lacivertli ekibimiz bulduğu fırsatları sonuçlandıramayarak rakibiyle arasındaki puan farkını kapama şansını değerlendiremedi. İki takımın da konrollü bir oyun anlayışıyla sahaya çıktığı maç bozuk bir zeminde oynandı. Her iki takımın da pozisyon üretmekte zorlandığı müsbakanın ilk yarısı golsüz sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısında özellikle Sertan ile iki net fırsatı değerlendiremeyen ekibimiz öne geçme fırsatını tepti. Ev sahibi ekip ise Bülent ile girdiği pozisyonda sonuç alamadı. Müsabakanın son dakikalarında gelişen organize atağımızda ise Ali Güzeldal girdiği net pozisyonda son vuruşta başarılı olamayınca 90 dakika başladığı gibi golsüz sona erdi. Bu sonuçla Oftaş 52 puana ulaşarak liderliğini sürdürürken Belediyşesporumuz 47 puana ulaştı ve genel averajla Malatya`nın ardından 3. sırada yer aldı.
G.BİRLİĞİ OFTAŞ: 0 - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: 0
STAT: Cebeci İnönü
HAKEMLER: İsmet Arzuman, Ali Saygın Ögel, Ömer Faruk Yeşil
G.BİRLİĞİ OFTAŞSPOR: Ferhat xx, Gökhan xx, Murat x, Giray xx, Orhan xx, Doğa xx, Serkan x, Kenan x, Ümit x (Dk. 82 Eren ?), Kemal Akbaba x (Dk. 54 Edim x), Kemal Yıldırım x (Dk. 59 Bülent x)
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: Haluk xx, Ekrem x, Metin xx, Mert xx, Volkan x, Efe xx, Ünal xx, Ali xx, Murat x (Dk. 56 İlhan x), Ufuk x (Dk. 83 Uğur ?), Sertan x (Dk. 60 Tayfun x)
Sarı kartlar: Dk. 67 Edim, Dk. 89 Doğa (Gençlerbirliği Oftaşspor), Dk. 5 Murat, Dk. 21 Ekrem, Dk. 52 Ünal, Dk. 59 Metin (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz