Altyapı Eğitim Projesi Devam Ediyor?!

İstanbul Büyükşehir Belediyespor altyapılardan daha iyi verim alabilmek için antrenör ve sporculara Kadir Has Üniversitesi ile yapılan işbirliği çerçevesinde özel eğitim vermeye bu hafta da Paf ve Süper Genç takımlarıyla devam etti.

Bu sene kulübümüzün başarının altyapılardan yetişen eğitimli sporcularla geleceğinin bilincinde olarak Kadir Has Üniversitesi ile ortaklasa başlattığı futbol kolej altyapı eğitim projesi devam ediyor.
17 Ekim 2007 - 19 Mart 2008 tarihleri arasında 16 hafta boyunca Çarşamba günleri saat 15.00 - 17.00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi`nde Dr. Nilgün Peker yönetiminde verilen ve verilmeye de devam edecek olan Spor ve Liderlik konulu eğitim programı 'Kulüp bünyesindeki yönetici, antrenör ve sporcuların; doruk performansa ulaşmak, içlerindeki potansiyeli kullanılabilir kılarak başarıyı düşünen, üreten ve geliştiren olmalarının yanı sıra vizyon, misyon ve düşünce ve davranış ile becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bir çalışmayı içermektedir.
Bu çerçevede bu haftada Dr. Nilgün Peker tarafından altyapı oyuncu ve antrenörlerimize verilen seminerlerin 5. haftasında misafir konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Turgay Biçer; PAF ve Süper Genç kategorisindeki oyuncularımıza takım olmak ve takımdaşlık ile ilgili bilgi ve tecrübelerini aktardı.

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz