Altay Karsisinda Galibiyeti Hedefliyoruz..

Ikinci Lig A Kategorisi'nde Pazar günü Altay'i konuk edecek olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz sahadan galibiyetle ayrilarak yeniden çikisa geçmeyi hedefliyor. Bayrampasa Çetin Emeç Stadi'nda oynanacak ve Izmir Bölgesi B Klasmani A Katego

İkinci Lig A Kategorisi'nde Pazar günü Altay'ı konuk edecek olan Turuncu-Lacivertli ekibimiz sahadan galibiyetle ayrılarak yeniden çıkışa geçmeyi hedefliyor.
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda oynanacak ve İzmir Bölgesi B Klasmanı A Kategorisi hakemlerinden Çağatay Şahan'ın yöneteceği müsabaka saat 13.30'da başlayacak.
Futbol şubesi sorumlumuz Abdullah Başer, Altay maçını kazanarak çıkışa geçmeyi hedeflediklerini belirterek, ``Sakat olan futbolcumuz Seydihan dışında eksiğimiz yok. Takımımız her yönüyle karşılaşmaya hazır. Bu maçı kazanacağımıza inanıyorum`` dedi.
Başer, kısa vadede 4 zorlu maç daha oynayacaklarını ifade ederek, ``Bu maçları kazanarak ligde iyi bir konuma gelmek istiyoruz. Eğer bu hedefimizi gerçekleştirirsek, ligde ileriye yönelik değerlendirmeler yapabiliriz. Bunu gerçekleştiremediğimiz takdirde ise gelecek sezonun takımını kurmak için çalışmalara başlayacağız`` diye konuştu
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz