Alparslan Yamanoğlu, minik sporcularımızla buluştu...

Büyükler Avrupa Şampiyonu ve Dünya Üçüncüsü karatecimiz Alparslan Yamanoğlu, Minik Yıldız sporcularımızla bir araya geldi.

Başarılı sporcumuz Alparslan Yamanoğlu, İBB Cebeci Spor Kompleksi'nde geleceğin şampiyonlarıyla buluştu. Yamanoğlu, Türkiye Şampiyonasına hazırlanan Minik Yıldız sporcularımızla antrenman yaptı. 


Geleceğin şampiyonlarına tecrübelerini aktaran Alparslan Yamanoğlu, minik sporculara nasihatlerde de bulundu. Başarının çok çalışmaktan geçtiğini ifade eden şampiyon karateci; 'İnanın, Türkiye'nin en köklü, en çok şampiyon sporcunun çıktığı ve tüm Türkiye'deki sporcuların toplanmak istediği yerde antrenman yapıyorsunuz. Türkiye'nin en iyi spor kompleksinde en iyi antrenörlerle çalışıyorsunuz. O yüzden sizden beklenen tek birşey var. O da antrenörlerinizin gözünün içene bakmanız ve kendinizi buraya vermeniz. Bunu sonucunda başarı mutlaka gelecektir.' şeklinde konuştu.

Minik sporcularımız ise yoğun maç ve antrenman programı arasında kendilerine vakit ayıran şampiyon ağabeyleri Alparslan Yamanoğlu'na büyük ilgi gösterdi.  
 
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz