Ali Güzeldal Büyüksehir`de

Türkiye Ikinci Futbol Lig`i A Kategorisi`nde Süper Lig hedefiyle transfer çalismalarini tamamlama asamasina gelen Belediyespor, Trabzonspor`dan Ali Güzeldal`i renklerine katti.

Langa Spor Tesisleri`nde düzenlenen ve Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ ile Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar`ın hazır bulunduğu törende Güzeldal kendisini 3 yıllığına Turuncu-Lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.

Transfer çalışmalarını tamamlama aşamasına getirdiklerini belirten Kulüp Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Ali`yi kadromuza katarak gücümüze güç kattık. Hedeflerimiz doğrultusunda yeni sezona hazır hale geleceğiz" dedi.

Futbol Şube Sorumlumuz Kamil Dizar ise, onun gibi değerli bir futbolcuyu da kadromuzda görmekten mutluyuz. Yapmış olduğumuz transferlerle lige hazır hale geldiğimizi söyleyebilirim dedi

Kendisini 3 yıllığına Belediyespor`a bağlayan sözleşemeye imza atan futbolcu ise "böyle bir kaliteli takımda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Belediyespor`da çok iyi karşılandım camiaya teşekkür ediyorum.

Belediyespor daha önce Karşıyaka`dan Ekrem Ekşioğlu, Malatyaspor`dan Mert Korkmaz, İstanbulspor`dan Bekir Gür ve Çaykur Rizespor`dan Ünal Alpuğan`ı`ü renklerine bağlamıştı.


Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz