Adriano İstanbul Büyükşehir`de?

Tarihinde ilk kez Turkcell Süper Lig`inde mücadele edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, geçen yıl Denizlispor`da forma giyen Brezilyalı futbolcu Adriano Nascimento Padilha ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulübümüzün Langa tesislerinde düzenlenen ve kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ ve futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar`ın da hazır bulunduğu törende, Brezilyalı santrfor, kendisini 2 yıllığına İstanbul Büyükşehir Belediyespor`a bağlayan sözleşmeye imza attı.
Kulüp başkanımız Göksel Gümüşdağ, Adriano`yu renklerine katarak, hücum hattındaki eksiklerini giderdiklerini belirterek, ``Hocamızın raporu doğrultusunda, nokta transferlerimizi yapıyoruz. İlk yabancı transferimiz olan Adriano, sağlık kontrollerinin ardından yarın Kızılcahamam kampına katılacak`` dedi.
Futbol şube sorumlumuz Kamil Dizar da Adriano`nun, gerek teknik, gerek fizik üstünlüğüyle takıma güç katacağını ifade ederek, ``Genç ve gelecek vaat eden bir santrforu kulübümüze iki yıllığına kazandırdığımız için mutluyuz`` diye konuştu.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz