4 Atletimiz Kros Milli Takmina seçildi..

Adapazari Rüstemler Spor Tesisleri`nde yapilan ve Balkan Kros Sampiyonasi öncesinde milli takimi olusturacak atletlerin belirlendigi Türkiye Bireysel Kros Birinciligi müsabakalarinda dereceye giren 4 sporcumuz Milli Takima seçilmeyi basardi.

Adapazarı Rüstemler Spor Tesisleri`nde yapılan ve Balkan Kros Şampiyonası öncesinde milli takımı oluşturacak atletlerin belirlendiği Türkiye Bireysel Kros Birinciliği müsabakalarında dereceye giren 4 sporcumuz Milli Takıma seçilmeyi başardı.
Yarışmalarda, kategorilerinde ilk 4`e giren atletlerin Kros Milli Takımı`na seçildiği yarışlarda 42 ilden katılan 220`si bayan, 540 sporcu 6 ayrı kategoride yarıştı.
23 yaşaltı erkekler 8 bin metrede kulübümüz sporcusu Abdil Geylan 1., Selahattin Selçuk ise 3 olarak millli takıma seçilirken, Büyük erkekler 12 bin metrede ise Abdülkadir Türk birinci, Satılmış Atmaca ise 4. olarak Milli takıma seçilen diğer sporcularımız oldular.>
Birincilik sonunda kategorilerinde dereceye giren 24 sporcu, 6 Mart Pazar günü İzmit`te yapılacak olan 50. Balkan Kros Şampiyonası`nakatılacak Kros Milli Takımı`nda yer alacak. Milli takıma seçilen atletler, Sakarya Üniversitesi`nin Sapanca Kırkpınar`da bulunan tesislerinde kampa girdi
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz