11 Sporcumuzun yer aldigi Karate M. Takimi sinavda

Meksika'nin Monteira kentinde 18-21 Kasim tarihleri arasinda yapilacak olan dünya sampiyonasinda Karate Mili Takimimiz tüm sikletlerde iddiali. Kulübümüzün Karate hocasi Esat Delihasan'in antrenörlügünü yaptigi milli takimda görev alan 11 spo

Meksika'nın Monteira kentinde 18-21 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan dünya şampiyonasında Karate Mili Takımımız tüm sikletlerde iddialı.
Kulübümüzün Karate hocası Esat Delihasan'ın antrenörlüğünü yaptığı milli takımda görev alan 11 sporcumuz da Ay-Yıldızlı bayrağı göndere çekmek için mücadele edecek.
42 ülkenin katılacağı ve 3 gün sürecek şampiyonada 18 sporcuyla mücadele edecek olan Milli Takımımızın Antrenörü Esat Delihasan, “Bütün sikletlerde iddialıyız. Takım olarak hem erkekler hem de bayanlarda sıralamada en üstlerde yer almayı, genel klasmanda ise ilk 3`ün içene girmeyi hedefliyoruz. Bunun mücadelesini vereceğiz” diye konuştu.
Milli Takımda yer alan sporcularımız şöyle: Haldun Alagaş, Zeynel Çelik, Olkay Arpa, Yavuz Karamollaoğlu, Yusuf Başer, Bahattin Kandaz, Turgay Yeşilyurt, Şevket Baştürk, M.Zeki Demir, Vildan Doğan, İ.Hakkı Şen.
Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz