10 yaş Yüzme test müsabakaları yapıldı

Sıralama ve Madalya kazanan sporcularımız ise şöyle;

 

200m. Kurbağalama Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 2:57.18

2. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 3:01.15

3. Zeynep Ecrin ÇAKIR 08 Istanbulbbsk 3:17.38

100m. Kelebek Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 1:13.20

2. Elif Ece TETİK 08 Çevre Spor Kulübü 1:19.20

3. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 1:19.24

 

100m. Kelebek Erkekler

1. Yavuz Ömer AĞA 08 Enka Sppor Kulübü 1:17.63

2. Bartu ÜSTBİLEN 08 Galatasaray Spor Kulübü 1:18.50

3. Mustafa Efe ÇELİK 08 Istanbulbbsk 1:20.68

 

200m. Sırtüstü Bayanlar

1. Idil KUMAŞDERE 08 Çevre Spor Kulübü 2:51.68

2. Defne Lal YARDIMCI 08 Fenerbahçe Sk 2:54.64

3. Zeynep Ecrin ÇAKIR 08 Istanbulbbsk 2:56.29

 

50m. Kelebek Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 33.24

2. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 34.79

3. Ada DURMAZ 08 Fenerbahçe Sk 35.26

 

100m. Kurbağalama Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 1:22.86

2. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 1:27.55

3. Zeynep Ecrin ÇAKIR 08 Istanbulbbsk 1:32.48

 

100m. Kurbağalama Erkekler

1. Yaman YAZICI 08 Kınalıada Su Sporları Klübü 1:29.58 239

2. Yavuz Ömer AĞA 08 Enka Spor Kulübü 1:33.55 210

3. Necmettin Enes HOCALAR 08 Istanbulbbsk 1:34.31 205

 

50m. Kurbağalama Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 38.43

2. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 40.75

3. Belinay GÜLER 08 Istanbulbbsk 43.51

 

50m. Kurbağalama Erkekler

1. Yaman YAZICI 08 Kınalıada Su Sporları Klübü 40.73

2. Bartu ÜSTBİLEN 08 Galatasaray Spor Kulübü 42.85

3. Yiğit MEMİŞ 08 Istanbulbbsk 43.84

 

200m. Karışık Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 2:40.59

2. Elif Ece TETİK 08 Çevre Spor Kulübü 2:48.06

3. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 2:49.51

 

50m. Sırtüstü Bayanlar

1. Ada DURMAZ 08 Fenerbahçe Sk 38.06

2. Zeynep Nehir ERİKDEMİR 08 Istanbulbbsk 38.60

3. Ela YAZICI 08 Çevre Spor Kulübü 38.74

 

50m. Sırtüstü Erkekler

1. Demir ÖZDEMİR 08 Fenerbahçe Sk 35.34

2. Necmettin Enes HOCALAR 08 Istanbulbbsk 38.04

3. Mehmet Efe YAZICI 08 Denizkızı yüzme Kulübü 38.72

 

100m. Karışık Bayanlar

1. Nehir ÖNER 08 Galatasaray Spor Kulübü 1:15.63

2. Zeynep Ecrin CANİK 08 Istanbulbbsk 1:18.25

Etiketler
    Yorumlar
    Bildirim

    Henüz yorum yapılmadı. Konu hakkında bir yorum yapmaya ne dersin?

      Yorum Yaz