Bölgeler arası Kulüpler Avrupa Şampiyonu (İspanya)
ibbsk-logo
2009

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Bölgeler Arası Kulüpler Avrupa Şampiyonu (Slovenya)
ibbsk-logo
2008

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Dereceye giremedi
ibbsk-logo
2007

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Bölgeler Arası Avrupa Şampiyonu
ibbsk-logo
2006

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Bölgeler Arası Avrupa 3.’sü
ibbsk-logo
2005

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Bölgeler Arası Avrupa Şampiyonu
ibbsk-logo
2004

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Katılmadık
ibbsk-logo
2003

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Katılmadık
ibbsk-logo
2002

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Avrupa Kulüpler Şampiyonu
ibbsk-logo
2001

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Katılmadık
ibbsk-logo
2000

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Katılmadık
ibbsk-logo
1999

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Avrupa Kulüpler 2.’si
ibbsk-logo
1998

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Avrupa Kulüpler ve Dünya Kulüpler Şampiyonu
ibbsk-logo
1997

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Avrupa Kulüpler Şampiyonu
ibbsk-logo
1996

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Avrupa Kulüpler 6.’sı
ibbsk-logo
1995

AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONASI

Türkiye 2.’si
ibbsk-logo
2009

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye 3.’sü
ibbsk-logo
2008

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye 4.’sü
ibbsk-logo
2007

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2006

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2005

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2004

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2003

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2002

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2001

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye İkincisi
ibbsk-logo
2000

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1999

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1998

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1997

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1996

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1995

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Kahramanmaraş’ta yapılan Ümit-Genç ve Büyükler Bay Bayan Türkiye Karate Şampiyonası’nda Büyük Erkek takımımız finalde Kayseri Pansu’yu yenerek Kata’da, Kocaeli Kağıtspor’u finalde 3-1 yenerek de Kumite’de Türkiye Şampiyonu olurken, Büyük Bayan takımımız Kumite’de Türkiye 3.’sü oldu. Ümit Genç Kategorisi’nde ise Bayan ve Erkek Takımlarımız hem Kata hem de Kumite dalında Türkiye Şampiyonu olmayı başardı. 
Polonya’nın başkenti Varşova’da yapılan Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası’nda Erkek Kumite Takımımız Bosna Hersek’i mağlup ederek Avrupa 3.’sü olurken, Ümit-Genç Bay Kumite takımımız 3.’lük maçında Sırbistan’a yenilirken, Büyük Erkek Bay Kata takımımız yine 3.’lük maçında Fransa’ya yenilerek madalya şansını kaybetti.
İstanbul’da yapılan 1. Dünya Kulüpler Karate Kupası finalinde Mısır’ın Police Clup takımına yenilen turuncu takımımız Dünya 2.’si oldu. Mavi takımımız ise Kocaeli Belediyesi’ni yenerek Dünya 3.’sü olmayı başardı.
Ali SOFUOĞLU, Ümitler Avrupa Şampiyonu (İzmir Şubat 2010)