Olimpiyat Şampiyonu
ibbsk-logo
Sydney 2000

Hüseyin Özkan

Katılmadık
ibbsk-logo
2009

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Katılmadık
ibbsk-logo
2008

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Dereceye Giremedik
ibbsk-logo
2007

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Avrupa 4.’sü
ibbsk-logo
2006

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Avrupa 3.’sü
ibbsk-logo
2005

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Avrupa 2.’si
ibbsk-logo
2004

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Avrupa 3.’sü
ibbsk-logo
2001

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Avrupa 3.’sü
ibbsk-logo
2000

Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2009

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2008

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Katılmadık
ibbsk-logo
2007

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2006

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2005

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2004

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2003

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2002

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2001

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
2000

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1999

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1998

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1997

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1996

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Türkiye Şampiyonu
ibbsk-logo
1995

Türkiye Kulüpler Şampiyonası

Büyükler Judo Süper Lig Final Etabı’nda, Erkek takımımız Türkiye 2.’si, Bayan takımımız ise Türkiye 3.’sü olarak Avrupa Kupaları’nda ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. (Kocaeli Aralık 2010)
Dilara İncedayı, Ümitler Avrupa Kupası Şampiyonu (Polonya- Mayıs 2010), Ümitler Avrupa Şampiyonu (Çek Cumhuriyeti –Haziran 2010)
Feyyaz Yazıcı, Gençler Dünya 3.’sü (Ekim 2010 Fas) 23 Yaş Altı Avrupa 3.’sü (Bosna Hersek Kasım 2010)
Sümeyye Akkuş, Büyükler Takımlar Dünya 3.’sü (Antalya Ekim 2010)
Büşra Katipoğlu, Büyükler Takımlar Dünya 3.’sü (Antalya Ekim 2010)
Nazlıcan Özerler; Büyükler Takımlar Dünya 3.’sü (Antalya Ekim 2010)