ibbsk-preloader
Siteye Devam Et
Efeler Voleybol Liginde Son Durum

Voleybol Efeler Ligi
Son Karşılaşmalarımız

:

İNEGÖL BLD.

VS

İSTANBUL BBSK

BURSA (İNEGÖL)

17 Kasım 2019 16:00

3 : 2

İSTANBUL BBSK

VS

ARHAVİ VOLEYBOL

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

10 Kasım 2019 14:00

3 : 2

İSTANBUL BBSK

VS

ARKAS SPOR

İSTANBUL (HALDUN ALAGAŞ)

06 Kasım 2019 17:00

branch image
Efeler Voleybol Ligi
SıraTakımOP
1SPOR TOTO515.000
2ZİRAAT BANKASI514.000
3GALATASARAY HDI SİGORTA514.000
4FENERBAHÇE HDI SİGORTA512.000
5BURSA B.ŞEHİR BLD.58.000
6ARKAS SPOR58.000
7SORGUN BLD.57.000
8İSTANBUL BBSK54.000
9HALKBANK54.000
10ARHAVİ VOLEYBOL53.000
11TOKAT BELEDİYE PLEVNE51.000
12İNEGÖL BLD.50.000
Editörün Seçimi Tümü
Etkinlik Takvimi
icon
TVF EFELER LİGİ 11. HAFTA
İSTANBUL BBSK - BURSA BBSK
15 Aralık 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 10. HAFTA
GALATASARAY - İSTANBUL BBSK
08 Aralık 2019 Pazar 00:00 BURHAN FELEK SPOR SALONU
icon
TVF EFELER LİGİ 9. HAFTA
İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE HDİ SİGORTA
01 Aralık 2019 Pazar 19:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 8. HAFTA
PLEVNE TOKAT BLD. - İSTANBUL BBSK
24 Kasım 2019 Pazar 15:30 TOKAT (ALI YÜCEL)
icon
TVF EFELER LİGİ 7. HAFTA
İSTANBUL BBSK - HALKBANK
20 Kasım 2019 Çarşamba 17:00 HALDUN ALAGAŞ SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 6. HAFTA
İNEGÖL BLD. - İSTANBUL BBSK
17 Kasım 2019 Pazar 16:00 İNEGÖL/BURSA
icon
TVF EFELER LİGİ 5. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARHAVİ VOLEYBOL
10 Kasım 2019 Pazar 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 4. HAFTA
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
06 Kasım 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 3. HAFTA
SORGUN BLD. - İSTANBUL BBSK
03 Kasım 2019 Pazar 00:00 YOZGAT/SORGUN
icon
TVF EFELER LİGİ 2. HAFTA
İSTANBUL BBSK - SPOR TOTO
30 Ekim 2019 Çarşamba 00:00 HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİ
icon
TVF EFELER LİGİ 1. HAFTA
ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL BBSK
27 Ekim 2019 Pazar 00:00 ANKARA
icon
MİNİK - YILDIZ - GENÇ - BÜYÜKLER GELENEKSEL WUSHU ŞAMP.
 SAKARYA SPOR SALONU - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 10:00
icon
MİNİK - YILDIZ - GENÇ - BÜYÜKLER GELENEKSEL WUSHU ŞAMP.
 SAKARYA SPOR SALONU - 09.00
30 Kasım 2018 Cuma 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 13:00
icon
TENİS 12 YAŞ HAFTA SONU TENİS TURNUVASI
 BUCA/İZMİR - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 13:00
icon
TENİS 12 YAŞ HAFTA SONU TENİS TURNUVASI
 BUCA/İZMİR - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
29 Kasım 2018 Perşembe 10:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 STANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 STANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 10:00
icon
GFC AJACCİO - İSTANBUL BBSK ( CEV CUP)
 FRANSA - 20.00
28 Kasım 2018 Çarşamba 00:00
icon
GFC AJACCİO - İSTANBUL BBSK ( CEV CUP)
 FRANSA - 20.00
27 Kasım 2018 Salı 21:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
27 Kasım 2018 Salı 13:00
icon
BUZ PATENİ JUNİOR-GENÇLER BOSPHORUS CUP ULUSLARARASI BUZ PATENİ YARIŞMASI
 İSTANBUL SİLİVRİ BUZ HALİ - 09.00
27 Kasım 2018 Salı 10:00
icon
DARUŞŞAFAKA BASK. - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 AYHAN ŞAHENK SPOR SALONU - 16.00
25 Kasım 2018 Pazar 20:00
icon
SİLİVRİ SPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 2. LİG BYN )
 SİLİVRİ - 14.00
25 Kasım 2018 Pazar 18:00
icon
DARUŞŞAFAKA BASK. - İSTANBUL BBSK (BSK GENÇLER LİGİ)
 AYHAN ŞAHENK SPOR SALONU - 16.00
25 Kasım 2018 Pazar 17:00
icon
SİLİVRİ SPOR - İSTANBUL BBSK (VOL 2. LİG BYN )
 SİLİVRİ - 14.00
25 Kasım 2018 Pazar 15:00
icon
GREKO-ROMEN U23 İSTANBUL ŞAMPİYONASI
  BAĞCILAR OLİMPİK SPOR SALONU - 09.00
25 Kasım 2018 Pazar 13:00