Voleybol altyapı takımlarımız, 17-23 Şubat tarihleri arasında oynadıkları 11 karşılaşmada 9 galibiyet aldı.
TVF ERKEKLER 1. LİG / 1. GRUP
20. Hafta Lig Müsabakası / 22.02.2020 – 13:00
İstanbul BBSK 1 – 3 Milas Belediyesi
Salon : Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi
Set Skorları: 30-28, 16-25, 20-25, 22-25
Antrenörlerimiz: Yavuz BARUT, Yrd. Ant. Arda YOLAÇ
TVF KADINLAR 2. LİG / 1. GRUP
18. Hafta Lig Müsabakası / 23.02.2020 – 13:00
İstanbul BBSK 3 – 0 Kartal Anadolu SK
Salon : Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi
Set Skorları: 25-22, 25-11,25-16
Antrenörlerimiz: Erdim BERBER, Yrd. Ant. Muharrem POLATDEMİR
YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
8. Hafta Lig Müsabakası / 17.02.2020 – 19:30
Star Gençlik (A) 1 – 3 İstanbul BBSK (B)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 25-18, 25-15, 22-25, 25-15
Antrenörümüz: Hasan KARANLIK
YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
7. Hafta Lig Müsabakası / 22.02.2020 – 19:30
Gök Spor 0 – 3 İstanbul BBSK (A)
Salon : Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu
Set Skorları: 11-25, 14-25, 11-25
Antrenörümüz: Şeref TOK
YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
8. Hafta Lig Müsabakası / 23.02.2020 – 15:00
İstanbul BBSK (B) 3 – 0 Altınyurt
Salon : Tozkoparan Spor Salonu
Set Skorları: 25-16, 25-11, 25-16
Antrenörümüz: Hasan KARANLIK
MİDİ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
7. Hafta Lig Müsabakası / 19.02.2020 – 18:15
İstanbul BBSK 3 – 0 Okyanus Koleji (B)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Salonu
Set Skorları: 25-06, 25-13, 25-06
Antrenörümüz: Arda YOLAÇ
MİDİ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
8. Hafta Lig Müsabakası / 22.02.2020 – 18:00
ES Spor 2 – 3 İstanbul BBSK
Salon : Maltepe Müzahir Sille Spor Salonu
Set Skorları: 25-22, 20-25, 25-20, 23-25, 08-15
Antrenörümüz: Arda YOLAÇ
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
H Grubu 1. Maçı / 22.02.2020 – 10:00
İstanbul BBSK (B) 1 – 2 Mega Basket (A)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 21-25, 25-19, 13-15
Antrenörümüz: Kübra KOŞAR & Merve KOCATEPE
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
H Grubu 2. Maçı / 22.02.2020 – 12 :00
Atakent Gençlik (B) 0 – 2 İstanbul BBSK (B)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 13-25, 10-25
Antrenörümüz: Kübra KOŞAR & Merve KOCATEPE
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
G Grubu 1. Maçı / 22.02.2020 – 11:00
İstanbul BBSK (C) 2 – 1 Avcılar Atak (E)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 25-14, 23-25, 15-09
Antrenörümüz: Merve KOCATEPE & Kübra KOŞAR
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
G Grubu 2. Maçı / 22.02.2020 – 13:00
İstanbul BBSK (C) 2 – 0 Ş. M. K. (B)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 25-0, 25-0 (Hükmen) *Rakip takım maça gelmediği için Hükmen Galip Gelinmiştir.
Antrenörümüz: Merve KOCATEPE & Kübra KOŞAR