Voleybol altyapı takımlarımız, 10 – 16 Şubat tarihleri arasında oynadıkları 10 karşılaşmada 5 galibiyet aldı.
TVF ERKEKLER 1. LİG / 1. GRUP
19. Hafta Lig Müsabakası / 16.02.2020 – 17:30
İstanbul BBSK 3 – 1 Alanya Belediyesi
Salon : Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi
Set Skorları: 21-25, 25-23, 25-20, 28-26
Antrenörümüz: Yavuz BARUT
TVF KADINLAR 2. LİG / 1. GRUP
16. Hafta Lig Müsabakası / 10.02.2020 – 19::00
Fenerbahçe SK 3 – 1 İstanbul BBSK
Salon : TVF Ellinci Yıl Deniz Esinduy Salonu
Set Skorları: 24-26, 25-15 , 25-11, 25-23
Antrenörlerimiz: Erdim BERBER, Yrd. Ant. Muharrem POLATDEMİR
TVF KADINLAR 2. LİG / 1. GRUP
17. Hafta Lig Müsabakası / 16 .02.2020 – 13:00
İstanbul BBSK 2 – 3 Vakıfbank SK
Salon : Haldun Alagaş Spor ve Kültür Kompleksi
Set Skorları: 22-25, 25-17, 27-25, 14-25, 03-15
Antrenörlerimiz: Erdim BERBER, Yrd. Ant. Muharrem POLATDEMİR
YILDIZ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
6. Hafta Lig Müsabakası / 14.02.2020 – 18:15
Avrupa Voleybol 0 – 3 İstanbul BBSK (A)
Salon : Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi
Set Skorları: 22-25, 17-25, 17-25:
Antrenörümüz: Şeref TOK
KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
6 . Hafta Lig Müsabakası / 12.02.2020 – 18:15
İstanbul BBSK (B) 0 – 3 Prof. Dr. Gazi Yaşargil
Salon : Tozkoparan Spor Salonu
Set Skorları: 17-25, 08-25, 07-25
Antrenörümüz: Arda YOLAÇ
KÜÇÜK ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
6. Hafta Lig Müsabakası / 13.02.2020 – 18:15
İstanbul BBSK (A) 3 – 0 Galatasaray
Salon : Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi
Set Skorları: 25-19, 25-17, 25-18
Antrenörümüz: Şeref TOK
MİDİ KIZLAR İSTANBUL LİGİ 4. BÖLGE / FİNAL GRUBU
2. Hafta Grup Müsabakası / 15.02.2020 – 13:30
Anka Spor Kulübü 1 – 3 İstanbul BBSK
Salon : Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi
Set Skorları: 25-13, 09-25, 19-25, 22-25
Antrenörümüz: Merve KOCATEPE
MİDİ ERKEKLER İSTANBUL LİGİ
6 . Hafta Lig Müsabakası / 16.02.2020 – 16:30
Prof. Dr. Gazi Yaşargil 1 – 3 İstanbul BBSK
Salon : Şehit Mustafa Özer Spor Kompleksi
Set Skorları: 11-25, 25-19, 20-25, 10-25
Antrenörümüz: Arda YOLAÇ
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
1. Grup Müsabakası / 16.02.2020 – 10:00
İstanbul BBSK (A) 0 – 2 Set Voleybol (A)
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 10-25, 11-25
Antrenörümüz: Kübra KOŞAR
MİNİK KIZLAR İSTANBUL LİGİ / AVRUPA
2. Grup Müsabakası / 16.02.2020 – 12 :00
İstanbul BBSK (A) 0 – 2 Büyükçekmece Belediyesi
Salon : Osman Solakoğlu Spor Kompleksi
Set Skorları: 05-25, 09-25
Antrenörümüz: Kübra KOŞAR