CELALETTİN DENİZTOKER
 
  1958 yılında İstanbul’da doğan Celalettin Deniztoker evli ve 1 çocuk babasıdır. Kendisi ilkokul tahsilini Küçük Piyale İlkokulunda, orta okul tahsilini Pirireis Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini ise Kasımpaşa Lisesi’nde tamamlamıştır. Sporla çocukluk ve gençlik yıllarından itibaren ilgilenen Deniztoker, aynı zamanda 1982 yılında Anadolu Hisarı Gençlik ve Spor Akademisinden mezun olmuştur.
            Tüm yaşamı boyunca sporla iç içe olan Deniztoker; Kasımpaşa, Galatasaray, Mecidiyeköy ve Erokspor Kulüplerinde Amatör futbol oynamıştır. Aktif Futbol yaşantısının ardından sporla olan bağları devam eden Deniztoker, futbolcu olarak yer aldığı Erokspor Kulübü’nde bu kez Antrenörlük ve Yöneticilik yapmıştır.
          2006 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kuruluna giren Deniztoker, 2014 yılına kadar bu görevine devam etmiş ve bu süreçte Atletizm ve Futbol Altyapı sorumlusu olarak görev yapmıştır. Ayrıca, Başakşehirspor Futbol Kulübü bünyesinde de 2014 – 2018 yılları arasında Altyapı Direktörlüğü görevinde bulunmuştur.
Bununla birlikte, Yönetim Kurulu üyesi olarak Buz Pateni ve Atletizm Federasyonları çatısı altında da sorumluluklar üstlenen Deniztoker, 2018 yılında Başkanlığına seçildiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübündeki görevinin yanı sıra Kültür Aş bünyesinde yer alan Yerebatan ve Şerefiye Sarnıçlarının da yöneticiliğini yapmaktadır.
 
S Takım O P
1 FENERBAHÇE BEKO 24 45
2 ANADOLU EFES 24 45
3 TOFAŞ 25 42
4 GAZİANTEP BASKETBOL 25 40
5 TÜRK TELEKOM 25 40
6 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 26 40
7 GALATASARAY DOĞA SİGORTA 24 39
8 BANVİT 25 37
Detayı
S Takım O P
1 HALKBANK 22 56.4
2 ARKAS SPOR 22 48.4
3 GALATASARAY 22 45.1
4 M.MİLLİ PİYANGO 22 42.2
5 FENERBAHÇE 22 40.0
6 İSTANBUL BBSK 22 39.0
7 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 22 36.0
8 ZİRAAT BANKASI 22 34.3
Detayı

Murat Özmekik’ten İstanbul BBSK’ya ziyaret...

15 Ocak 2019 Salı 642

Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, federasyon yöneticileri ile birlikte kulübümüzü ziyaret etti.


İBB Cebeci Spor Kompleksi’ndeki kulüp binasında gerçekleşen buluşmada Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik; İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker, Başkan Vekili Enver Yılmaz ve badminton şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan İzzet Paksoy ile bir araya geldi. 

Badminton sporunun gelişiminin konuşulduğu ziyarette İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker; "Tüm branşlarımızda olduğu gibi badminton sporunda da hedefimiz üst düzey başarı. Bu anlamda, özellikle olimpiyat yolunda sporcularımıza her türlü desteği veriyoruz. Hepimizin amacı ülke sporunu daha iyi yerlere getirmek." ifadelerini kullandı.

Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik ise; "Türkiye’nin en büyük kulübü olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’ne badminton sporuna verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum." dedi. 

Ziyarette ayrıca Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, İstanbul BBSK Başkanı Celalettin Deniztoker ve Badminton Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan İzzet Paksoy’a forma ve raket hediye etti. 
 
 

Murat Özmekik’ten İstanbul BBSK’ya ziyaret... (7)

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 

film izle kocaeli katlanır cam,kocaeli cam balkon escort