CELALETTİN DENİZTOKER
S Takım O P
1 FENERBAHÇE BEKO 14 26
2 ANADOLU EFES 13 23
3 TOFAŞ 14 23
4 TÜRK TELEKOM 14 23
5 GALATASARAY 14 22
6 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 14 22
7 GAZİANTEP BASKETBOL 14 22
8 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ 14 21
Detayı
S Takım O P
1 HALKBANK 14 35.4
2 ARKAS SPOR 13 28.4
3 M.MİLLİ PİYANGO 13 28.2
4 GALATASARAY 13 26.1
5 İSTANBUL BBSK 13 26.0
6 ZİRAAT BANKASI 14 25.3
7 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 13 23.0
8 FENERBAHÇE 14 21.0
Detayı

Küçük ve Minik Güreşçilerimiz Türkiye Şampiyonu…

12 Ağustos 2018 Pazar 383

Ankara’da yapılan Türkiye Küçük ve Minikler Grekoromen Güreş Şampiyonası’nda sporcularımız minderin tozunu attı. 4 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya kazanan sporcularımız 11 yaş ve 12/13 yaşta Grekoromen stil takım klasmanında şampiyon oldu. Serbest stilde ise 1 altın ve 1 bronz madalya kazandık.


 Taha Akgül Spor Salonunda 80 kulüpten yaklaşık 240 sporcu mücadele etti. Birbirinden çekilmeli karşılaşmalara sahne olan şampiyonada minik güreşçilerimiz şampiyonaya damga vurdu.

Sporcumuz Salih Deniz Kaplan hem serbest hem de grekoromen stilde şampiyonaya damgasını vurarak iki stilde de sikletinde şampiyon oldu

Altyapı Antrenörümüz Fatih Bakır şampiyonanın en centilmen Antrenörü seçilirken,  

Grekoromen Stilde dereceye giren sporcularımız şöyle:

41 kg Gökhan Dinçel Türkiye Şampiyonu

62 kg Serkan Yakup Bakır Türkiye Şampiyonu.

+80 kg Cemal Yusuf Bakır Türkiye Şampiyonu

80 kg Salih Deniz Kaplan Türkiye Şampiyonu

 

34 kg Ali Mirzoev Türkiye 2’si

44 kg Muhammet Emir Özden Türkiye 2’si

 

38 kg Umalt Zaurbekov Türkiye 3’sü

62 kg Muhammet Kaan Tekten Türkiye 3’sü

68 kg Akraman Ahmetoğlu Türkiye 3’sü

68 kg Salih Özgün Türkiye 3’sü

 

 11 yaşta ve 12/13 yaşta Grekoromen Stilde takımlar TÜRKİYE Şampiyonu olmayı başardık.

 

SERBEST STİLDE dereceye giren sporcularımız ise şöyle:

80 kg Salih Deniz Kaplan Türkiye Şampiyonu

57 kg Hasan Öz Türkiye 3.’sü 

 

Öte yandan Rize’de düzenlenen Mehmet Akif Prim Turnuvası’nda Milli takımımız turnuvayı şampiyon olarak tamamlarken, Ay-Yıldızlı forma altında mücadele eden kulübümüz Güreşçilerinden Mustafa Erol 2., Müslüm Barga ise 3. olarak kürsüye çıkmayı başardı. 

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz