Engelliler Spor Şöleni coşkuyla yapıldı…

10 Ekim 2015 Cumartesi 2012

Kulübümüzün Cebeci Spor Kompleksi’nde Atletizm, Bisiklet, Okçuluk ve Yüzme dallarında gerçekleştirilen Engelliler Spor Şöleni geniş katılımla ve büyük bir coşkuyla sona erdi.


 İstanbul Büyükşehir Belediyesporumuz, İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü,  İsem (İBB Engelliler Müdürlüğü) ve Spor A.Ş. İşbirliğiyle Cebeci Spor Kompleksi’nde  gerçekleştirilen organizasyona 4 farklı kategoride çok sayıda sporcu, antrenör ve akademisyen ile Engelliler Şube Sorumlumuz Mustafa ipek ve Genel Müdürümüz Ahmet İlbar da katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzları ve Spor Salonlarında eğitim alan engelli çocukların, sportif becerilerini yarışma ortamında sergileyecekleri şölene toplam 500 öğrenci katıldı. Spor yarışlarında kazanmak kadar katılımın da önem taşıdığı organizasyonda, tüm çocuklara madalya ve değişik ödüller takdim edilirken, yarışmalarda derece yapan sporcular, İstanbul ilini Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Kulübümüzün Cebeci Spor Kompleksi’nde Spor Şöleni kapsamında 9 Ekim 2015 Cuma günü Okçuluk, Bisiklet ve Atletizm, 10 Ekim Cumartesi günü Yüzme yarışları yapıldı.

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 

film izle kocaeli katlanır cam,kocaeli cam balkon